KRAKÓW 

 

TEL.       +48 533259935

EMAIL.  lineup.architects@gmail.com

                                   ZAPYTAJ O OFERTĘ

 

Uzupełnij podstawowe dane, a my natychmiastowo odezwiemy się z odpowiedzią. 

IMIĘ

EMAIL

TELEFON

POWIERZCHNIA OBIEKTU

TREŚĆ WIADOMOŚCI

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2019 | Created with WebWave

PIĄTY KROK: 

 

Zaczyna się realizacja twojego wymarzonego wnętrza! Jeżeli chcesz zostać z nami dla dalszej współpracy, masz tutaj kilka opcji do wyboru: 

 

1.Prowadzimy nadzór autorski, który zawiera sprawdzenie przez nas, czy wszystko idze na budowie zgodnie z dokumentacją techniczną. 

 

2.Jeżeli nie posiadasz dużo wolnego czasu, żeby sprawdzać jakość prac ekipy, kupować wszytskie niezbędne materiały, chętnie pomoże Ci w tym!

 

Realizujemy w takim przypadku "projekt pod klucz", co oznacza, że wszelkie koordynowanie prac branżystów, zakup materaiłów wykończeniowych, mebli oraz rozmowy z menedżerami bedą po naszej stronie. 

CZWARTY KROK: 

 

A tu przystępujemy do najważniejszej cześci twojego projektu, mianowicie rysunków wykonawczych. Precyzyjnie przygotowujemy projekt dla branżystów na budowie (elektryka, hydraulika, ściany, posadzka oraz sufit). 

 

Do tego załączamy pełny projekt z rozrysem detali mebli robionych na wymiar oraz pełną specyfikację materiałową (ilości farb, paneli, oprawy oswietleniowe, meble i tp.). 

TRZECI KROK: 

 

Przechodzimy tutaj do najprzyjemniejszej części, po skończeniu której zobaczysz, jak będzie wyglądało twoje wymarzone wnętrze, pokazując go w modelu 3d.

 

Zawsze starannie podchodzimy do tworzenia wizualizacji, chcemy żeby miałeś mozliwość przenieść się do swojego przyszłego domu/mieszkania i odczuć, czy wszystko jest dla ciebie na 100% odpowiadalne. 

DRUGI KROK: 

 

Po akceptacji układu funkcjonalnego, bazując na twoich inspiracjach, przechodzimy do tworzenia moodboardów z materiałami, które chcemy zastosować w twoim projekcie.

 

Tutaj zastanawiamy się nad stylistyką wnętrza oraz podstawowych kolorach, które bedą tworzyć twoją niepowtarzalną przestrzeń.

PIERWSZY KROK: 

 

Przed naszym pierwszym spotkaniem wyślij do nas wszystkie niezbędne materiały: rzuty, ważne dane dotyczące inwestycji oraz twoje inspirację.

 

Po spotkaniu zanotujemy twoje życzenia, zrobimy inwentaryzację i zaczynamy tworzyć kilka wersji układów funkcjonalnych twojego mieszkania (4-5) aż do twojej ostatecznej akceptacji.